Kupisz płacąc przelewem lub za pobraniem.
Formę wysyłki potwierdź mailowo lub telefonicznie.
 

Profesjonalny sklep internetowy z częściami do pił spalinowych, traktorków i wielu innych narzędzi.

 

 

Dobór części tylko na postawie numerów oryginalnych. Kupując na podstawie zdjęć robią to Państwo na własną odpowiedzialność.

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości to proszę o kontakt mailowy.

 

Należy podać trzy numery z tabliczki znamionowej a pomożemy dobrać część lub zamówimy indywidualnie jeśli będzie to możliwe.

 

 

Szanowny Kliencie,

 

nasza firma pragnie zaoferować Państwu części do sprzętu mechanicznego wykorzystywanego w ogrodach  przez profesjonalistów jaki i amatorów.  Sprzęt BHP taki jak: półmaski przeciwpyłowe, lakiernicze, kombinezony, ochronę elektroizolacyjną.

 

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo części i zamienniki do różnych typów kosiarek, kos, pilarek, pił i traktorków.

 

Ochrona BHP

 

Zapraszamy do zapoznania się z towarami z linii SECURA 2000 i SECURA 3000 na naszej stronie internetowej. Są to artykuły produkowane z myślą o najbardziej niebezpiecznych dla naszego zdrowia pracach. Oferujemy maski i osprzęt, które zabezpieczą delikatny układ oddechowy przed szkodliwymi, a nawet toksycznymi substancjami chemicznymi w postaci par, gazów, a także dymów, pyłów i mgieł. Inne nasze produkty mają za zadanie ochronić oczy, uszy oraz całe ciało.

 

Zapewniamy również wyposażenie z zakresu ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym w czasie prac pod dowolnym napięciem. Nasze produkty oznaczone są certyfikatem Centralnego Instytutu Ochrony Pracy i produkowane są w Polsce.

 

Serdecznie zachęcamy do zakupów nie tylko serwisy sprzętu ogrodowego, ale także Klientów detalicznych.

 

Opony do samochodów

E-Maestro poleca opony do samochodów osobowych, ciężarowych, quadów, a także traktorków, wózków widłowych, przyczepek oraz przyczep kempingowych.